Sunulan Hizmetler

Fraternity Coaching sizlere sadece koçluk ve gelişim hizmetleri sunmakla kalmaz, ayrıca mevcut duruma meydan okuduğumuza inanarak, sizlere potansiyelinizin performansınızla eş değer olma fırsatını sunar. Bunu gerçekleştirme yöntemi ise, farklı düşünce sistemleri ve özel koçluk teknikleri kullanarak bakış açılarını arttırmaktır. Böylece her farklı açıyı görebilen, öz yönetimi yüksek, farkındalıklara sahip bireyler oluşturmayı hedefleriz.

Profesyonellerin gerek kurumsal gerekse özel yaşantılarında mevcut engellerini aşıp potansiyellerini en üst seviyeye taşımak ve performanslarını sürdürebilir kılabilmek amacını benimsemiş olan Fraternity Coaching, bu amaçla yönetici, kariyer, takım ve yaşam koçlukları alanlarında hizmetler vermektedir.

Koçluk hizletleri yanısıra, firmaların ihtiyaçlarına göre özel stratejik eğitim ve fasilitasyonlar da Fraternity Coaching bünyesinde tasarlanıp düzenlenmektedir.

Kurumsal kariyerine henüz adım atmış veya yeni sektör arayışında olan bireylere özel, kariyer danışmanlığı ve mentorluk hizmetlerinden de Fraternity Coaching bünyesinde yararlanabilirsiniz.

Gerek kurum içi koçluk, gerekse özel eğitimler için iletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.